Феноменален! Тедо Кабакчиев се качи на подиума в най-трудното хард ендуро рали в света – „Red Bull

Габровският мега талант Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) постигна един от най-значимите успехи в своята състезателна кариера до момента.

Повече...

Тедо Кабакчиев смени отбора

Теодор Кабакчиев вече е част от  „Jarvis Husqvarna Racing“.

Повече...

Тедо Кабакчиев започна Републиканския шампионат с победа в Банско

Световният шампион в Супер Ендуро сериите Теодор Кабакчиев (Екстрийм Рейсинг, КТМ) започна по очакван начин новия сезон в Републиканския шампионат – с победа.

Повече...

Тедо Кабакчиев: „Да чуеш химна в своя чест е най-якото нещо“

Да чуеш химна в твоя чест е най-якото нещо и вероятно всеки един спортист се стреми към това.

Повече...

Малшанс за Тедо Кабакчиев в Германия

Малшанс попречи на българската звезда Теодор Кабакчиев (Екстрийм Рейсинг, КТМ) да запише втори пореден силен резултат в Световния шампионат по Супер Ендуро.

Повече...

Тедо Кабакчиев започва битка за световната титла тази събота

Тази събота стартира едно от най-атрактивните първенства на международната федерация по мотоциклетизъм - FIM Super Enduro World Championship, което събира на едно място бързи и мощни мотори, екстремна доза екшън, гигантско количество кал, камъни, пясък и различни по вид препятствия.

Повече...

Тедо Кабакчиев с поредна титла от Републиканския шампионат по ендуро

Тедор Кабакчиев (WINBET Екстрийм Рейсинг, КТМ) остава непоклатим на трона в Републиканския ендуро шампионат.

Повече...

Тедо Кабакчиев поведе в международната надпревара SIX DAYS CRAZY JOB 2019

Теодор Кабакчиев (WINBET Extreme Racing, KTM) стартира убедително в 12-то издание на международната хард ендуро надпревара SIX DAYS CRAZY JOB 2019.

Повече...

Седмо място за Тедо Кабакчиев в крайното класиране на Световното

Шампионът на България Теодор Кабакчиев (КТМ) завърши на седмо място в крайното класиране на Световния шампионат по Супер Ендуро в зала.

Повече...

Тедо Кабакчиев избухна в МадридГабровският мото талант Теодор Кабакчиев (КТМ) направи най-силното си представяне в Световния шампионат по Супер Ендуро през този сезон

Габровският мото талант Теодор Кабакчиев (КТМ) направи най-силното си представяне в Световния шампионат по Супер Ендуро през този сезон. В III-я кръг от първенството на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM), проведен в 12 хилядната „Каха Магика“ в Мадрид,

Повече...

Тедо Кабакчиев е в Мадрид за III кръг от Световното по Супер Ендуро

шампион Теодор Кабакчиев вече е в испанската столица, за да застане за пореден път на старт заедно с най- големите майстори на планетата в тази разновидност на ендуро спорта.

Повече...

8-ма позиция за Тедо Кабакчиев след II кръг на Световното по Супер Ендуро

Осма позиция във временното класиране заема единственият български състезател участник в Световния шампионат по Супер Ендуро Теодор Кабакчиев (КТМ) след втория кръг от надпреварата, проведен в „Сахсен Арена“ в град Риза, Германия.

Повече...

Тедо Кабакчиев преди старта на Световното по Супер Ендуро: Мечтата ми е да стана шампион

За трета поредна година Теодор Кабакчиев ще представя България в Световния шампионат по Супер Ендуро в зала. Първенството на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM) ще стартира на 8-и декември от „Таурон Арена“ в Краков, Полша. На 5-и януари 2019-та майсторите на ендурото ще превземат „Захсен Арена“ в Риза (Германия), а „Каха Магика“ в Мадрид (Испания) ще приеме третия кръг на 25-ти януари. Последните два старта от шампионата са на 9-и февруари в Будапеща (Унгария) и на 9-и март в Билбао (Испания). Тедо отново ще кара в клас „Джуниър“ за състезатели до 23 години. Шампионът на България записа най-силното си представяне в Световното по Супер Ендуро при последното си участие за миналия сезон - в Билбао, Испания. Навръх 3-ти март талантът на габровския „Екстрийм Рейсинг“ ни накара да се гордеем, като зае второ място в един от маншовете на своя клас и четвърто в крайното класиране от кръга. Сега е амбициран да се намеси в битката за световната титла. Ето какво сподели още звездата на българското ендуро дни преди старта на новия световен шампионат.

Повече...

Тедо Кабакчиев с втора победа за сезона в BG X-Ендуро шампионата

Пелин надпревара „MG Enduro X 2017“. Състезанието се проведе край село Нови Хан в традиционните дисциплини навигация и ендурокрос на затворено трасе. В навигацията Теодор измина предвиденото за клас „Профи“ 75 километрово трасе за 2 часа, 37 минути и 26

Повече...

Технически проблеми лишиха Тедо Кабакчиев от подиум в Румъния

хард ендуро за сезона – румънското „King of the hill“ в Арад, което беше I кръг от Световните хард ендуро серии и I кръг от Балканския шампионат по хард ендуро.